Відбулася щотижнева робоча нарада селищного голови Анатолія Стрільця із керівниками структурних підрозділів

Дата: 04.03.2024 10:24

04 березня відбулася традиційна робоча нарада селищного голови Анатолія Стрільця із керівниками відділів Лосинівської селищної ради. Засідання розпочалось із хвилини мовчання задля вшанування пам’яті про всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації.

Коротко про головне:

• Триває робота над підготовкою до наступного засідання сесії та виконавчого комітету: розглядаються всі необхідні питання та створюються відповідні проєкти рішень;
  • Минулого тижня завершився тендер по закупівлі обладнання згідно запитів військових. Найближчим часом будуть підписані договори згідно процедурних вимог законодавства.
  • Триває робота над прийомом заяв для оформлення допомоги ВПО. Було наголошено, що згідно нового законодавства порядок нарахувань був змінений і з 01 березня лише окремі категорії ВПО зможуть отримати компенсацію від держави.
  • Працівники ЦНАПу продовжують працювати над збільшенням кількості адмінпослуг, котрі можуть бути доступними мешканцям громади: адміністратори проходять необхідні навчальні курси та оформлюють відповідні документи для доступу до спеціальних реєстрів.

Під час наради селищний голова наголосив на тому, що війна продовжується.

- На жаль, багато загиблих. Ситуація доволі складна, але всі повинні із розумінням до цього відноситись. Наше завдання працювати заради спільної перемоги над російським агресором. На цьому тижні планується чергова поїздка до наших захисників, тож прошу присутніх приєднатися до збору, - підсумував нараду очільник.

Продовжуємо працювати та робити все від нас залежне задля якнайскорішої перемоги!