Привітання селищного голови зі святом весни

Дата: 08.03.2024 08:00

Дорогі жінки!

Прийміть найщиріші та добрі вітання з Вашим яскравим весняним святом!

У ці скрутні часи українки роблять надможливе: зі зброєю в руках боронять країну від окупантів, рятують поранених, допомагають нужденним, займаються волонтерством, доставляють гуманітарну допомогу на фронт, евакуюють людей з місць бойових дій, надають психологічну, соціальну та іншу допомогу. У надскладних умовах, під звуки сирен в укриттях і бомбосховищах навчають дітей, займаються бізнесом, підтримуючи економіку, надихають та співчувають.

Ви, наші дорогі жінки, - не просто символ краси та ніжності. Ви - сила, що рухає світом, ви - ті, хто з ніжністю та мудрістю керує домівками, творить затишок і гармонію навколо, наділяє життя своїм теплом та безмежною любов'ю.

У цей весняний день хочеться побажати вам тільки приємних емоцій, яскравих вражень, щастя й успіхів. Нехай рідні завжди будуть поруч, а небо над головою буде тільки ясним і мирним. Зі святом, дорогі жінки!

селищний голова Анатолій Стрілець