14 березня - День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 08:00

Сьогодні, 14 березня, ми відзначаємо День українського добровольця - дата, що символізує мужність, самовідданість та невичерпний патріотизм наших співвітчизників.

Цей день нагадує нам про тих, хто добровільно обрав шлях захисту нашої країни, про тих, хто віддає своє серце, свій час та свої сили для того, щоб Україна залишалася незалежною та вільною.

Сьогодні ми висловлюємо щиру вдячність усім добровольцям, котрі, незалежно від складнощів та випробувань, продовжують віддавати себе на благо нашої країни. Ваша сміливість та рішучість - великий приклад для нас усіх.

А День нашої Перемоги над рашистським ворогом стане однією з основ, на якій гартуватимуться нові покоління вільних українців.

Добровольці України, ДЯКУЄМО ВАМ!

Слава Україні!