Відбулася підсумкова онлайн зустріч в рамках проєкту "Моніторинг стратегічного планування та стратегічного управління" програми DOBRE

Дата: 20.03.2024 11:22

18 березня, відбулася підсумкова онлайн зустріч польсько-української експертної групи з моніторингу стратегічного планування і управління в рамках Програми DOBRE (Decentralization Offering Better Results and Efficiency). До зустрічі долучився селищний голова Анатолій Стрілець , члени робочої групи та експерти Програми Добре: Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко та Оксана Колісник.

Під час наради експерти Програми Добре представили керівництву громади висновки на підставі обговорень на попередніх зустрічах. Крім того було розглянуто подальші плани співпраці.

Нагадуємо, що Стратегія розвитку є надзвичайно важливим документом і потребує чимало часу та зусиль.

Селищний голова Анатолій Стрілець та виконавчий комітет щиро дякують експертам Програми Добре за консультації та всебічну допомогу у напрацюваннях. Впевнені, разом ми зможемо оновити наявну Стратегію розвитку Лосинівської територіальної громади відповідно до викликів сьогодення.