Покращуємо медичні послуги у Лосинівській громаді разом із Програмою DOBRE!

Дата: 22.03.2024 14:52

У рамках співпраці з Програмою #DOBRE триває робота з покращення якості, доступності та ефективності надання первинної медичної допомоги на території Лосинівської громади. Попри такий непростий час та завдяки допомозі партнерів медична галузь громади отримала таку важливу та необхідну для нас допомогу!

Нагадаємо, що за результатами проведених заходів та опитувань серед мешканців громади восени 2023 року вдосконалення саме медичної послуги було обрано пріоритетною.

Окрім того, на сьогоднішній день члени робочої групи продовжують активно працювати над розробкою Плану вдосконалення медичних послуг на території Лосинівської громади.

Цими днями, завдяки тісній співпраці із Програмою Добре, було отримане медичне обладнання, а саме:

•  Автоматичний зовнішній дефібрилятор С1А (2 шт.);
  • Експрес-аналізатор для визначення гемоглобіну глікірованного і глюкози в крові Clover A1c Infopia;
  • Холестерометр-глюкометр Element Multi (6 шт.);
  • Бінокулярний біологічний мікроскоп  (2 шт.);
  • Стерилізатор повітряний ГП-20 (МІЗ-МА) (2 шт.);
  • Сумка-укладка для сімейного лікаря (СУСЛ №11) (17 шт.);
  • Напівавтоматичний біохімічний аналізатор Mindray ВА-88А (2 шт.)
  • Електрокардіограф Heaco (3 шт.)

Отримана допомога буде використовуватись у Лосинівській та Галицькій амбулаторіях, а також у фельдшерських пунктах громади.

На жаль, застаріле лабораторне та медичне обладнання не дає змоги вчасно та якісно проводити лікування, проте, завдяки Програмі Добре, у нас з’явилась можливість покращити якість діагностики та лікування пацієнтів та спростити, і так нелегку, працю медичного персоналу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради висловлює щиру вдячність Програмі Добре за допомогу у покращенні такої актуальної для мешканців громади послуги. Окрема подяка нашій координаторці Наталії Сафроновій за постійний супровід та консультаційну допомогу на всіх етапах проєкту. Вкотре впевнюємося: із DOBRE все добре!

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).