Звернення селищного голови Анатолія Стрільця з нагоди Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2024 08:00

Шановна Лосинівська громадо!

26 квітня - День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Ось уже 38 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й…

Тисячі ліквідаторів ціною власного здоров’я і  життя закрили собою світ від жахливих променів радіації: пожежники, лікарі, військові, правоохоронці, будівельники, водії, механізатори. Ми безмежно вдячні вам, ліквідаторам аварії, за врятовані мільйони життів. Ми ніколи не забудемо тих, кого з нами немає поряд. Тих, хто не вагаючись взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Адже без вашої мужності та відваги катастрофа могла бути набагато масштабнішою.

Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків і глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили самовідданість в тих екстремальних обставинах.

Сьогодні усім, хто став частиною великого подвигу - порятунку людей від атомного лиха, ми бажаємо здоров’я, миру та довгих років життя. Гордість за вашу мужність та незламність завжди житиме у серцях людей!

селищний голова Анатолій Стрілець