Представники Лосинівської громади відвідали земляків-захисників

Дата: 17.04.2024 14:55

Багато чоловіків Лосинівської громади боронять нашу державу від навали російських окупантів із перших днів повномасштабного вторгнення. Ці мужні, відважні та віддані своїй країні воїни роблять все можливе та неможливе аби захистити кожен квадратний метр рідного краю.

Вже вчетверте від початку 2024 року селищний голова Анатолій Стрілець разом із начальником відділу житлово-комунального господарства Анатолієм Литовченком та директором комунального підприємства «Промінь» Володимиром Сукачем відвідали наших земляків-військовослужбовців, що боронять рубежі на сході України.

Подібні зустрічі надзвичайно важливі та необхідні, адже наші хлопці мають знати – громада про них пам’ятає, вдячна та із нетерпінням чекає додому!

Кожен із нас розуміє, що завдяки мужності та стійкості захисників ми живемо у вільній країні. Завдяки їх витривалості та впертості ми досі можемо вільно розмовляти українською та бути господарями на своїй землі.

Але дана поїздка не була би можлива, якби не згуртованість наших людей. Цього разу нашим захисникам ми відвезли будматеріали та інструменти (бензопилу, сокири, лопати, ломи, молотки та багато іншого). Багато передали мешканці громади продуктів харчування, медикаментів, предметів першої необхідності тощо. Наші захисники щиро дякували за допомогу.

Хочеться висловити подяку всім, хто став частиною цієї поїздки:

• Підприємцям Лосинівської громади;
  • Байдачному Сергію за надане дизпаливо;
  • Штаньку Геннадію та Микулі Сергію за виділені кошти та будівельні матеріали;
  • Селютіну Сергію за виготовлення будівельних скоб у кузні ТОВ «Агрофірма «Лосинівська»;
  • Депутатам селищної ради, місцевим підприємцям – Топольському Володимиру та Калініченку Валерію за придбану ними бензопилу;
  • Старості Перемозького старостинського округу Ліні Біді, депутатці селищної ради Ользі Яременко, працівникам Перемозького ЗЗСО за продуктові набори;
  • Місцевому підприємцю Олені Білан за випічку;
  • Лосинівській амбулаторії за медикаменти;
  • Всім діткам Лосинівської громади за малюнки та вітальні  листівки;
  • Всім мешканцям громади, хто долучився до збору та передали для хлопців продукти харчування. Окрема подяка данинцям за гречку.

Насправді, кожен із нас передав не просто продукти чи будівельні матеріали. В першу чергу ми передали частинку домашнього вогнища та щирої вдячності. Надзвичайно цінне  та необхідне усвідомлення на фронті того, що вдома чекають. Подібні поїздки надихають наших героїв, а ми, в свою чергу, повинні продовжувати їм допомагати виконувати таку важку і, водночас, важливу місію – захищати Україну.

Не забувайте донатити, допомагати сім’ям захисників та вірити у перемогу України.

Ну і традиційно – на цьому зупинятись не плануємо. Далі буде!