Відбулася робоча зустріч з представниками поліції
Дата: 08.05.2024 16:12
Кількість переглядів: 87
Сьогодні відбулася робоча зустріч селищного голови Анатолія Стрільця з представниками Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції.
В ході зустрічі було обговорено наступне:
- особливості роботи в патрульній поліції;
- вимоги та етапи відбору кандидатів;
- можливості кар’єрного зростання і розвитку;
- реалії роботи в умовах сьогодення;
- соціальні гарантії та заохочення тощо.
За додатковою інформацією хто цікавиться долучитися до управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції можна звертатись за адресою: м.Чернігів, вул. Громадська, 66 або за телефоном 0674005901