Лосинівська територіальна громада

Дата: 14.05.2024 16:12

Фото без опису

Важливою запорукою добробуту громади є її економічний розвиток, який забезпечує належну зайнятість працездатного населення, зростання надходжень перш за все до місцевого бюджету і відповідний благоустрій громади, розвиток її інфраструктури та системи послуг.

Місцевий економічний розвиток (МЕР) – один із компонентів програми DOBRE, над яким Лосинівська ТГ продовжує свою роботу.

14 травня в Лосинівській громаді відбулося засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку (МЕР) та представників Програми ДОБРЕ: старшого програмного спеціаліста Наталії Сафронової та консультантки з планування місцевого економічного розвитку Тетяни Данилів. Під час зустрічі було обговорено виклики та пріоритети місцево економічного розвитку громади. Проведена робота з групою щодо готовності до економічного розвитку, зроблені висновки, та визначені пріоритетні напрямки можливих проектів.

Проекти, які вже реалізовані по даному компоненту програми:

- Створення агенції місцевого розвитку з коворкінг простором у приміщенні Лосинівської селищної ради. В межах даного проєкту було облаштовано приміщення, де проводяться засідання сесії та виконавчого комітету, різноманітні навчання, зустрічі тощо.

- Облаштування торгівельних рядів в селах Галиця, Світанок та селищі Лосинівка на тамтешніх базарах, де мешканці матимуть змогу реалізовувати свою продукцію.

Розробка та майбутня реалізація проектів з місцевого економічного розвитку Лосинівської ТГ є можливим завдяки підтримці Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).