Засідання робочої групи з розробки Плану вдосконалення медичних послуг на території Лосинівської громади.

Дата: 31.05.2024 09:51

30 травня у приміщенні Лосинівської селищної ради відбулось засідання робочої групи з розробки Плану вдосконалення медичних послуг на території Лосинівської громади. До засідання приєднався представник Програми Добре - незалежний консультант Віталій Жеганський. Присутні провели роботу над пріоритезацією проєктів. Визначили короткострокові та довгострокові проекти та шляхи їх реалізації. Розпочали роботу над визначенням кількісних та якісних показників для реалізації покращення медичних послуг. Захід відбувався в рамках Програми « Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).