Від 20.06.2024

Дата: 18.06.2024 14:35

1.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Промінь» за 1 квартал 2024 року.

2.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Благоустрій» за 1 квартал 2024 року.

3.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Світанківське» за 1 квартал 2024 року.

4.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Лосинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 1 квартал 2024 року.

5.Про внесення змін до кошторисів селищного бюджету на 2024 рік.

6.Про підготовку закладів соціально-гуманітарної сфери Лосинівської селищної ради до опалювального періоду 2024-2025 років.

7.Про підтвердження поштової адреси.

8.Про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень

9.Про підсумки завершення 2023-2024 навчального року та підготовку до 2024-2025 навчального року.

10.Про організацію харчування в закладах дошкільної освіти Лосинівської територіальної громади в літній оздоровчий період 2024 року.

11.Про звільнення від оплати за харчування вихованця Лосинівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Лосинівської територіальної громади.

12.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 82 від 25.05.2023 року «Про затвердження складу комісії щодо розгляду заяв та надання рекомендацій для поселення громадян у Соціальний заклад «Гуртожиток Турбота» Центру надання соціальних послуг при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради» та склад даної комісії.

13.Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Лосинівської селищної ради на 2024 рік

14.Про внесення змін до складу Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради.

15.Про внесення змін до складу Координаційної ради у справах дітей при виконавчому комітеті Лосинівської селищної ради.

16.Про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

17.Про встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

18.Про надання дозволу гр.Ю.Постолу на вчинення правочину щодо дарування будинку, земельної ділянки, де проживають малолітні діти

19.Про надання дозволу органу опіки та піклування на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини.

20.Про зміну рішення № 122 від 29.07.2022р щодо встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування

21.Про погодження змін до «Положення про порядок надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів селищного бюджету жителям Лосинівської селищної територіальної громади», затвердженого рішенням 27 сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання від 07.09.2023 року

22.Про затвердження Положення про порядок складання та видачі акта про встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) та затвердження складу комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) при Лосинівській селищній раді.

23.Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

24.Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги