Віддав своє життя за Україну

Дата: 21.06.2024 16:12

Сьогодні в Лосинівській громаді живим коридором слави зустрічали Героя України ОЛЕКСАНДРА ЄГОРОВА. Мешканці на колінах з квітами вшанували світлу пам'ять воїна.

Єгоров Олександр Миколайович народився 22.02.1968 року. Проживав у м.Баришівка Київської області, де і закінчив школу. З 1985 по 1989 роки навчався у Вищому командно-військовому училищі, де отримав звання лейтенанта. За роки служби отримав звання капітана.

З 2011 року проживав з сім’єю в селищі Лосинівка Ніжинського району.

З початку повномасштабної війни став на захист України. У 2023 році отримав звання майора. Служив у 117 окремій механізованій бригаді на посаді заступника командира батальйону.

16 червня 2024 року загинув при виконанні бойового завдання на Запорізькому напрямку.

Вічна слава усім, хто віддав життя за Батьківщину !

Герої не вмирають !