35 (позачергова) сесія 8 скликання

Дата: 16.07.2024 12:46

1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Лосинівської територіальної громади на 2024 рік.

2. Про співфінансування робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг О250230, О250232, О250247 та внесення змін до «Програми ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Лосинівської територіальної громади на 2024 – 2025 роки».

3.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

4. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2024 рік.

5.Про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки військовй частині 3017 на 2024 рік.

6. Про передачу коштів субвенції з бюджету селищної територіальної громади державному бюджету на виконання  програм соціально-економічного розвитку регіонів ( військовій частині 3017).

7.Про  затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Федерація футболу Ніжинського району».

8. Про  внесення змін до рішення 30 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради від 21.12.2023 року «Про  бюджет Лосинівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

9.Про передачу матеріальних цінностей військовій частині А__

10. Про передачу матеріальних цінностей військовій частині А__.

11. Про передачу матеріальних цінностей військовій частині А_.

12.Про передачу матеріальних цінностей військовій частині А__.

13. Про  безоплатне прийняття у комунальну власність Лосинівської селищної територіальної громади транспортного засобу та подальшу його передачу на баланс  комунального некомерційного підприємства                                «Лосинівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

14. Про затвердження технічної документації та про надання земельної ділянки  у  власність  гр.Пономаренко В.Р.

15.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  ТОВ « Юкрейн Тауер Компані» с.Сальне.

16.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  ТОВ « Юкрейн Тауер Компані» с.Шняківка.

17.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

18.Про затвердження проекту землеустрою , що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки  площею 23,6288га.

19.Про затвердження проекту землеустрою , що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки  площею 39,7550га.

20.Про затвердження проекту землеустрою , що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки  площею 53,6227га.