«ОФІЦЕРИ – ЕЛІТА ВІЙСЬКА ЗРОБИ СОБІ ВИКЛИК!»

Дата: 07.09.2024 08:44

Сухопутні війська Збройних Сил України пропонують навчання на курсах професійної освіти тактичного рівня та проходження військової служби на посадах молодшого офіцерського складу з числа громадян України віком до 45 років, які мають ступінь вищої освіти не нижче «бакалавр» та визнані за станом здоров'я придатними до військової служби.

Ніжинський РТЦК та СП проводить відбір кандидатів для навчання на курсах професійної військової освіти (базовий L-1A та фаховий L-1B курс тактичного рівня) та здобуття тактичного рівня військової освіти.

В яких закладах освіти можна навчатися?

• Національна академія Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів)

• Військова академія (м. Одеса)

• Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса      Шевченка (м. Київ)

• Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова (м. Житомир)

За детальною інформацією звертатися до відділення рекрутингу та комплектування Ніжинського РТЦК та СП за адресою: м. Ніжин, вул. Редькінська або за телефоном: 067 725 5027.

Начальник  Ніжинського районного територіального

центру комплектування та соціальної підтримки

полковник                                                Володимир ЯКУЩЕНКО