НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РОЗГЛЯНУЛИ НИЗКУ ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ
Сьогодні, 26 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця. Традиційно розпочали засідання з хвилини мовчання за загиблими внаслідок агресії рф проти України.
У засіданні взяли участь 17 членів виконкому, було розглянуто 64 проєктів рішень з різних сфер життєдіяльності громади.
На засіданні члени виконавчого комітету заслухали звіт про стан готовності закладів соціально-гуманітарної сфери Лосинівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років. Внесли зміни до кошторисів селищного бюджету на 2024 рік та до типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Лосинівської селищної ради.
Були розглянуті питання, які стосувались Служби у справах дітей, що забезпечують соціальний захист та права неповнолітніх.Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про надання одноразової адресної грошової допомоги жителям громади та інші.
З усіх питань порядку денного прийняті рішення, що відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному сайті громади.
Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради