З DOBRE завжди було добре!
Останні повідомлення на українських телеканалах свідчать про те, що програма DOBRE («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»), яка фінансувалася Агенством США з міжнародного розвитку (USAID), призупиняє свою діяльність на території України на невизначений термін. Це рішення стало несподіванкою для багатьох громад України, які активно співпрацювали з програмою та отримували суттєву підтримку в розвитку місцевого самоврядування. Не виключенням є і наша Лосинівська громада, яка протягом багатьох років плідно співпрацює з програмою Добре.
За роки співпраці вдалося реалізувати кілька важливих проєктів: закупівля техніки для ямкового ремонту доріг комунальної власності Лосинівської ТГ, створення Агенції місцевого розвитку, проєкт екстреного реагування на виклики військової агресії Російської Федерації проти України, облаштування місць для торгівлі в селах Галиця, Світанок та селищі Лосинівка, стадіон для всіх, покращення медичної послуги. А ще безліч корисних навчань, тренінгів, семінарів! Здобуті знання і досвід співпраці з Програмою DOBRE залишаться фундаментом для подальшого розвитку нашої громади.
Лосинівська селищна рада в особі селищного голови Анатолія Стрільця висловлює щиру вдячність за багаторічну плідну співпрацю, підтримку та значний внесок у розвиток нашої громади керівнику Програми DOBRE Брайяну Кемплу та заступнику керівника Програми Максиму Бурдавіцину.
Особливі слова подяки висловлюємо Старшій програмній спеціалістці Програми DOBRE Наталії Сафроновій за професіоналізм, відданість справі та невтомну працю, яка сприяла успішній реалізації важливих проєктів у нашій громаді.
Сподіваємось на подальшу співпрацю та дякуємо всім, хто був поряд з нами!