ЗУСТРІЧ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ З МЕТОДИСТОМ

Дата: 06.10.2017 20:48

5 жовтня 2017 року відбулася зустріч працівників освіти з Ремидовською Людмилою, методистом відділу роботи з обдарованими учнями Чернігівського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.

Була надана  методична допомога, щодо проведення інтелектуальних змагань керівникам навчальних закладів, заступникам з навчально-виховної роботи та головам  шкільних методичних об’єднань загальноосвітніх навчальних закладів  Лосинівки, Сального та Шатури.

До присутніх педагогів завітали депутат Чернігівської обласної ради Сергій Миколайович Охонько та заступник голови Ніжинської районної ради Наталія Олексіївна Березка. Вони щиро привітали всіх з Міжнародним днем вчителя.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.