Зустріч з народним депутатом України

  • 795

НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ 

9 березня 2017року , під час робочої поїздки до смт Лосинівка, народний депутат України Олександр Кодола разом з головою районної державної адміністрації Вячеславом Івашиним передав для медичних закладів району обладнання, придбане за рахунок фонду соціально-економічного розвитку територій наприкінці минулого року. 

Зустріч з медиками відбулась у районному центрі первинної медико-санітарної допомоги, котрий очолює Іван Бондар. 
Олександр Кодола вручив 2 кардіографи для Лосинівської амбулаторії, кардіограф для Центру первинної медико-санітарної допомоги, комплект для обробки та зберігання медичного інструментарію для Галицької амбулаторії, сухожарову шафу для Вертіївської амбулаторії, УФО-камери – для Талалаївської та Крутівсьої амбулаторій, а також сумки-вкладки з необхідним обладнанням та медикаментами для кожного фельдшерського пункту та амбулаторії. Депутат зауважив, що не припинить своєї роботи в напрямку допомоги та розвитку медичної галузі свого округу, загалом, у 2016 році для Ніжинського району було придбано медичного обладнання на 254 тис. грн. 

Голова райдержадміністації Вячеслав Івашин подякував депутату за підтримку, а також наголосив на тому, що відсутність заборгованості по заробітній платі у медиків – це спільна робота представників влади усіх рівнів. 

Олександр Кодола та Вячеслав Івашин також відповіли на питання медиків, вислухали та прийняли до уваги їх потреби для забезпечення належного лікування громадян.