Служба зайнятості інформує

У ЧЕРНІГОВІ ПОТРІНІ ВОДІЇ ТРОЛЕЙБУСІВ

Роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату, соціальний пакет, комфортні умови праці. Працевлаштуватись можуть навіть ті, хто не має відповідної професійної підготовки та досвіду роботи, але є бажання навчатись та працювати.

16:32:53 30.01.2023

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ НА ПОЧАТОК ЛІТА ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Зберігається сталий попит на представників робітничих професій. Насамперед роботодавці області потребують водіїв, трактористів, яким готові платити до 20 000 грн, а також слюсарів, яким обіцяють до 15 000 грн.

09:20:39 13.06.2022

ВАС ХВИЛЮЄ ПИТАННЯ, ЧИ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ПЕРІОД БЕЗРОБІТТЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ДЛЯ НАРАХУВАННЯ ПЕНСІЇ?

Як зазначено у ст. 24 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” ( https://is.gd/8zE0KG ), страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

09:24:12 02.02.2022

ШТРАФ ЗА ВИМОГУ ВІКУ ТА СТАТІ У ВАЕАНСІЯХ ЗА ДИСКРИМІНАЦІЮ-ШТРАФ

З 8 січня 2022 року запрацювали зміни до закону «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі. Відтепер роботодавців штрафуватимуть за вказування у вакансіях віку, статі та раси кандидатів на роботу.

09:11:30 26.01.2022

ЗА ЗЛОВЖИВАННЯ СТАТУСОМ БЕЗРОБІТНОГО- ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Безробітній особі доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вона перебуває на обліку в службі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працює, виконує роботу, надає послуги за цивільно-правовими договорами або займається підприємницькою діяльністю тощо.

17:33:20 17.01.2022

ТОП-10 ВАКАНСІЙ НА ПОЧАТОК РОКУ

На початок січня 2022 року в базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічувалось понад 700 вакансій. Серед них є й високооплачувані. Отже, кому роботодавці Чернігівщини готові платити найбільше і скільки саме?

11:12:34 14.01.2022

РОБОТОДАВЦЯМ НА ЗАМІТКУ

Про це роботодавців зобов’язує Закон України «Про зайнятість населення». Причому зробити це потрібно не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії. Відтак добором кадрів для вас займуться професіонали.

10:37:43 14.01.2022