ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

09:35 13.05.2022

ВПО МОЖУТЬ ОТРИМАТИ МІЖНАРОДНУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ. ЯКІ ПРОГРАМИ ДОСТУПНІ?

Окрім державної допомоги внутрішньо переміщені особи можуть отримати міжнародну цільову грошову підтримку, що реалізується спільно з Урядом України. -повідомляється на урядовому порталі.

09:14 13.05.2022

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ

З настанням весни трапляються випадки  отруєння бджіл агрохімікатами, які використовують під час обробітку  полів.

15:56 10.05.2022

ВШАНУВАЛИ ПОДВИГ

Лосинівці вшанували подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловили повагу усім борцям проти нацизму, увічнили пам’ять про загиблих односельців.

09:17 09.05.2022

ЛОСИНІВЦІ ДОПОМАГАЮТЬ ПОТЕРПІЛИМ

Чернігівщина загоює рани, завдані їй рашистами. Після себе ворог залишив в Новій Басані, Новому Бикові та Великій Дорозі залишки ВНП (вибухонебезпечні предмети), завали і звалища. Та життя продовжується. І зараз на повістці денній – розчищення цих населених пунктів.

09:38 05.05.2022

НАДІЙШЛА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

22 квітня Ніжинщина отримала гуманітарну допомогу від Дніпропетровської та Рівненської областей у рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів. Ніжинська районна військова адміністрація надала 2930 продовольчих наборів для мешканців Лосинівської ТГ.

10:42 28.04.2022

ПОСЛАБЛЕННЯ ЗАБОРОНИ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ

З 27 квітня 2022 року на території Лосинівської ТГ дозволено продаж пива, слабоалкогольних напоїв у закладах торгівлі у період з 08 год. 00 хв.  до 17год.00 хв., алкогольні напої з 09 год.00 хв до 14 год.00 хв. У закладах громадського харчування продаж пива, слабоалкогольних напоїв та алкогольних напоїв з 09 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв.

15:21 27.04.2022

ДОПОМОГА ПОЖЕЖНИКАМ

Мешканець селища Лосинівка Микола Яременко надав благодійну допомогу для пожежників Лосинівської МПО, а саме: бензопилу та металошукач. В умовах воєнного стану, такий дарунок неодмінно сприятиме швидшому та більш ефективному подоланню наслідків надзвичайних ситуацій.

15:45 26.04.2022