ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

З 10 жовтня росія завдає ударів по енергетичним об’єктам на всій території України. Для найшвидшого відновлення енергосистеми усім жителям варто тимчасово обмежити використання електрики у пікові години.

16:26 13.10.2022

УВАГА!

В Офісі Президента просять  з 17.00 до 22.00 обмежити споживання електроенергії. Якщо сьогодні ввечері ви зможете використати менше електроенергії, то це суттєво допоможе енергосистемі та зменшить потребу у аварійних відключеннях.

15:34 10.10.2022

ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Сьогодні, 10 жовтня 2022 року, селищний голова  Анатолій Стрілець провів щотижневу робочу  нараду з працівниками структурних підрозділів селищної ради. Селищний голова розпочав  нараду з того, що сьогоднішній ранок видався важкий. Ворог здійснює ракетну атаку, тривога звучить по всій території України. Закликав перебувати в укриттях та дотримуватися правил безпеки.

15:31 10.10.2022

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30 вересня 2022 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця,  відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. На початку засідання  присутні  вшанували хвилиною мовчання патріотів, мирних громадян, захисників і захисниць України, які загинули з часу повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

09:23 03.10.2022