ВЕЛИКА ШАНА ТА ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ

Висловлюємо щиру подяку керівнику ФОП Герасименко Р.С.« Аптека № 1» за надані ліки  першої медичної допомоги для профілактики при застуді, резервістам Лосинівської територіальної громади, які на даний час проходять навчання з територіальної оборони.

14:39 21.05.2021

ЛОСИНІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВИШИВАНКИ

Травень багатий на свята, одним із яких є День вишиванки. Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.

14:48 20.05.2021

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ « КРАЩИЙ ТОВАР ЧЕРНІГІВЩИНИ »-2021

На виконання заходів Комплексної  Програми  підвищення конкурентноспроможності  Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентноспроможна», затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання від 26.01.2016 № 5-2/VIIІ (із змінами), в області з 18 травня по 05 липня (включно)  2021 року проводиться щорічний обласний конкурс «Кращий товар Чернігівщини» – 2021 (далі – Конкурс).

15:30 19.05.2021

БОТУЛІЗМ ТА ЙОГО ПРОФІЛАКТИКА

В теплу пору року завжди зростає кількість випадків харчових токсикоінфекцій. Спека, а також порушення умов приготування та зберігання їжі сприяє їх виникненню. Але в більшості випадків ці хвороби проходять як легкі або помірні. У випадку ботулізму ситуація зовсім інша.

12:41 19.05.2021

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ В КИЄВІ

14-16 травня цього року в м. Києві проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та професіоналів. Змагання були організовані комітетом пауерліфтингу України.

09:45 19.05.2021

18 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ РЕЗЕРВІСТА

18 травня в Україні відзначається День резервіста, який було встановлено на честь патріотів нашої держави, які проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формувань.

17:12 18.05.2021

В ЛОСИНІВСЬКІЙ ТГ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОПИТУВАННЯ

В рамках співпраці з Програма DOBRE  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» з 12 травня по 24 травня в Лосинівській ТГ буде проводитися опитування  на тему: «Визначення пріоритетних послуг».

17:07 18.05.2021

18 ТРАВНЯ: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

18 травня - найбільш трагічна сторінка в історії кримськотатарського народу. Розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину, а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

12:20 18.05.2021