Дата: від до Скинути

ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА СЬОГОДНІ ВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

З нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, 9 листопада, в Лосинівському Будинку культури відбулася святкова зустріч!

11:54 10.11.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З початку війни, рф здійснено низку масштабних обстрілів об’єктів електроенергетики України. Наслідком цих обстрілів стали значні пошкодження та руйнування електричних розподільних мереж та електростанцій.

15:01 08.11.2022

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТОНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ - 2022

Радіодиктант національної єдності 2022 відбудеться 9 листопада об 11:00 за київським часом. У День української писемності та мови до найбільшого україномовного флешмобу традиційно приєднаються мільйони українців по всьому світу. У зв’язку з тим, що багато українців через війну опинилися в різних країнах світу, для них будуть облаштовані студії для написання диктанту. Тобто українці зможуть взяти участь у флешмобі, навіть якщо перебувають за кордоном.

16:10 07.11.2022

ВІДБУЛАСЯ  ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

07 листопада 2022 року під керівництвом Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

11:46 07.11.2022

ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Щорічно  у першу неділю листопада в Україні відзначають професійне свято працівників соціальної сфери. З цієї нагоди у великій залі Лосинівської селищної ради відбувся урочистий захід.

09:24 07.11.2022