ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

11 лютого 2022 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, було проведено засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

14:23 11.02.2022

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 17 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 17 лютого  2022 року  о 12:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради. Засідання постійних комісій відбудеться 17 лютого  2022 року  о 10:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

16:12 09.02.2022

АФГАНІСТАН- ПЕКУЧИЙ БІЛЬ І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день український народ віддає шану всім солдатам та офіцерам, робітникам і службовцям, які брали участь у конфліктах за межами нашої держави, та схиляє голову у пам`ять тих, кому не судилося повернутися на рідну землю.

10:25 08.02.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

У рамках реалізації Програми DOBRE «Глобал Комьюнітіз» в нашій громаді стартувало чергове опитування  громадської думки, яку проводить дослідницька  компанія Інфо Сапієнс.

15:39 07.02.2022

ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

07 лютого 2022 року  селищний голова Анатолій Стрілець провів щотижневу робочу нараду. У засіданні взяли участь начальники відділів Лосинівської селищної ради.

15:25 07.02.2022

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

4 лютого 2022 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, було проведено засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

15:39 04.02.2022

БЮДЖЕТ УЧАСТІ В ЛОСИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ: ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Лосинівська селищна рада дала зелене світло ініціативним жителям громади, які хочуть втілювати у життя креативні проєкти. Ще в минулого року на сесії селищної ради депутати затвердили Положення про Бюджет участі або, так званий, громадський бюджет. З лютого цього року стартує прийом проєктів на Громадяький проєкт від всіх мешканців Лосинівської громади.

09:19 03.02.2022