ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

Повідомляємо, що у відповідності до пункту 4 постанови КМУ від 25.03.2020 року  №247 «Про особливості надання житлових субсидій», з січня 2022 року для домогосподарств , які отримують житлову субсидію, буде проведено перерахунок субсидії без урахування збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг. Внаслідок перерахунку розмір призначеної субсидії за січень місяць буде зменшений.

12:25 21.01.2022

ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ СМЕРТІ БАТЬКА

Виконавчий комітет та депутатський корпус Лосинівської селищної ради висловлює щирі слова співчуття селищному голові Стрільцю Анатолію Олексійовичу з приводу смерті батька.

08:58 20.01.2022

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 16 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 25 січня  2022 року  о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради. Засідання постійних комісій відбудеться 25 січня 2022 року  о 10:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

16:50 19.01.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ !

Шановні громадяни, вкотре хочемо нагадати вам про безпечне користування електроприладами, газовим та пічним опаленням під час опалювального сезону.

09:58 19.01.2022

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПОСЛУГИ ДРАЦС НА ГІДІ

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАПі. Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг.

12:52 18.01.2022

РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПОДАННЯ ЩОРІЧНИХ ДЕКЛАРАЦІЙ ЗА 2021 РІК

01 січня 2022 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2021 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2022 року включно.

17:42 17.01.2022

РОБОЧА  НАРАДА

РОБОЧА НАРАДА

17 січня селищний голова Анатолій Стрілець провів щотижневу робочу нараду. У засіданні взяли участь начальники відділів Лосинівської селищної ради.

17:14 17.01.2022