ПРИКРАСИМО ЯЛИНКУ РАЗОМ

У рамках комплексної програми "Молодіжний працівник в ОТГ (#DOBRE) 22 грудня 2021 року в Лосинівській громаді відбулась волонтерська акція "Прикрасимо ялинку разом".

17:06 23.12.2021

ВІТАННЯ З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

Шановні працівники енергетичної галузі громади! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

08:20 22.12.2021

МОБІЛЬНИЙ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

За ініціативи та підтримки народного депутата України Валерія Зуба в Лосинівській громаді протягом 20-22 грудня працює виїздна офтальмологічна бригада клініки "Мікрохірургія ока Василя Шевчика». Прийом здійснюється за попереднім записом.

16:10 20.12.2021

ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ЗА НАДАНУ БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради, водії та фельдшера Лосинівської екстреної допомоги (швидка допомога). Висловлюють щиру подяку депутатам Лосинівської селищної ради – Осипенку Віталію Івановичу та Чуприні Миколі Григоровичу за надану спонсорську допомогу для ремонту автомобіля швидкої допомоги.

15:11 20.12.2021

МИКОЛАЙ ПАМ'ЯТАЄ ПРО ВСІХ!

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків.

13:45 20.12.2021

ВІДБУЛАСЯ  ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Сьогодні, 20 грудня  2021 року  селищний голова Анатолій Стрілець,  провів щотижневу робочу нараду, за участю керівників структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

12:23 20.12.2021

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 15 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 23 грудня  2021 року  о 12:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

09:52 20.12.2021

ВСТАНОВИЛИ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ

На центральній площі в селищі Лосинівка встановлено ялинку – головний символ різдвяно-новорічних свят. Лісову красуню, яка впродовж різдвяно-новорічних свят радуватиме всіх нас та гостей нашої громади встановлювали працівники КП «Промінь» та «Благоустрій» Лосинівської селищної ради.

17:10 17.12.2021

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Шановні жителі громади! Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця! Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще – символ надії та віри у найкращі людські чесноти.  Українці з давніх часів вважали Миколая своїм святим.

15:50 17.12.2021