ПРО ГОЛОВНЕ НА НАРАДІ КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Сьогодні на щотижневій нараді під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця розглянуто актуальні питання життєдіяльності громади. Протягом наради керівники структурних підрозділів доповіли про  заплановані заходи на поточний тиждень, зокрема:

14:43 21.02.2022

ДЕНЬ ЄДНАННЯ В ЛОСИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

16 лютого 2022 року з нагоди Дня єднання,  оголошеного відповідно до Указу Президента України від 14.02.2022 року №53/2022 Лосинівська громада долучається до заходів  консолідації українського суспільства.  Кожен мешканець громади може долучитися до участі у заході вивісивши на будинку державний прапори та виконавши Державного Гімну України о 10 год.00 хв.

17:11 15.02.2022

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ НА «КУБОК ГОЛОВИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ з Афганістану на базі Лосинівського ЗЗСО відбувся турнір з волейболу на «КУБОК ГОЛОВИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ».

14:43 14.02.2022

НА НАРАДІ- ПРО ГОЛОВНЕ

14 лютого 2022 року селищний голова Анатолій Стрілець провів щотижневу робочу нараду з працівниками  виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. Після чого селищний голова заслухав інформацію керівників структурних підрозділів.

12:17 14.02.2022

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

11 лютого 2022 року під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця, було проведено засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

14:23 11.02.2022

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 17 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 17 лютого  2022 року  о 12:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради. Засідання постійних комісій відбудеться 17 лютого  2022 року  о 10:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

16:12 09.02.2022

АФГАНІСТАН- ПЕКУЧИЙ БІЛЬ І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день український народ віддає шану всім солдатам та офіцерам, робітникам і службовцям, які брали участь у конфліктах за межами нашої держави, та схиляє голову у пам`ять тих, кому не судилося повернутися на рідну землю.

10:25 08.02.2022