ЗАБОРОНЕНО ХОДИТИ ДО ЛІСУ НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

На Чернігівщині заборонено ходити до лісу на період воєнного стану. В області для населення почала діяти тимчасова заборона відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів (крім транзитних шляхів). Відповідне розпорядження видав 20 квітня начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

16:20 22.04.2022

СПЕЦОДЯГ ДЛЯ ПОЖЕЖНИКІВ

Наразі багато територіальних громад по всій Україні отримують благодійну та гуманітарну допомогу. Нещодавно, за ініціативи наших мешканців громади – працівників Оболонського РУ ДСНС України у м. Києві, пожежникам Лосинівської МПО надали гуманітарну допомогу - спецодяг. Такий дарунок неодмінно сприятиме швидшому та більш ефективному подоланню наслідків надзвичайних ситуацій.

16:45 19.04.2022

ЗМІНЕНО ЧАС КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ

Шановні мешканці громади!  З 19 квітня 2022 року комендантська година запроваджується з 21.00 до 05.00. Звертаємо увагу, що забороняється перебування людей у зазначений період доби на вулицях та інших громадських місцях.

15:58 19.04.2022

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

15 квітня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

09:43 18.04.2022

ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Відповідно до розпорядження Лосинівського селищного голови від 15 квітня 2022 року № 32 «Про закінчення опалювального сезону 2021-2022 років по Лосинівській селищній раді» повідомляємо, що строк закінчення опалювального сезону на території Лосинівської селищної ради з 16 квітня 2022 року.

10:24 15.04.2022

ОБЕРЕЖНО:ФІШИНГОВА АТАКА В ІНТЕРНЕН-ПРОСТОРІ

Проти українців почалася фішингова атака, повідомляє Держспецзв’язку. «На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Не виключено розсилки подібних повідомлень в месенджери»,  — йдеться у повідомленні відомства.

10:26 25.02.2022

Шановні мешканці громади!

Центр переливання крові терміново потребує поповнення запасів, від цього залежить життя наших захисників. Просимо добровольців долучитись до здачі крові за адресою: м.Ніжин, вул.Московська 21 КНП «Ніжинська міська лікарня ім.Галицького».

10:13 25.02.2022

У ЧЕРНІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЖЕНО КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ

Від 24.02.2022 року у Чернігівській області з 21:00 до 06:00 діє комендантська година. Розпорядженням № 84  її запровадив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус з метою підтримання правопорядку та уникнення провокацій.

08:41 25.02.2022

ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ. РАНІШЕ ВІДПОВІДНЕ  РІШЕННЯ УХВАЛИЛА ВЕРХОВНА РАДА

ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ. РАНІШЕ ВІДПОВІДНЕ РІШЕННЯ УХВАЛИЛА ВЕРХОВНА РАДА

Згідно з указом, воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв’язку з військовою агресією Росії проти України.

11:10 24.02.2022

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ

Рада національної безпеки і оборони України на сьогоднішньому засіданні ухвалила рішення про запровадження надзвичайного стану на всій території нашої країни, крім Донецької та Луганської областей, де триває Операція об’єднаних сил. З цього приводу у Чернігівській облдержадміністрації відбувся брифінг.

19:50 23.02.2022