ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ДОПОМОГИ

За сприяння Наталії Сафронової  наша громада отримали  гуманітарну допомогу від UNICEF.

16:00 16.06.2022

111 ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА УКРАЇНУ

На календарі літо, а на душі 24 лютого… Дякую нашим захисникам за кожен новий день! Кожен з вас- герой нашого часу!

14:29 14.06.2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ

Кожного року згідно рішення 58-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в Женеві (2005 р.) відзначається 14 червня Всесвітній день донора крові. Цього року цей день для України є особливим, оскільки відзначається вперше за 17 років в умовах воєнного стану, у зв’язку зі збройною агресією російської федерації і її повномасштабним вторгненням на територію України.

09:11 14.06.2022

УВАГА!

Міністерством освіти і науки України (далі – МОН України) у партнерстві з Швейцарсько-українським проектом DECIDE розроблено освітній чатбот EducationUaBot. Він надає швидкий доступ до актуальних запитань і відповідей у сфері освіти, зокрема, щодо пошуку садочка, школи або коледжу в Україні і за кордоном, матеріалів для онлайн-навчання, інформації щодо вакансій, вступної кампанії у 2022 році, відновлення документів про освіту, а також консультацій від експертів МОН України.

09:23 08.06.2022

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

10:16 01.06.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

В зв’язку із складною ситуацією на Сході та Півдні України до Лосинівської селищної ради надходять звернення щодо можливості розміщення евакуйованого  населення в тому числі і у приватному секторі.

17:02 31.05.2022