117 ДЕНЬ ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ

Боротьба українського народу проти російських окупантів триває. На території нашої громади, дякуючи Богу та нашим захисникам, все спокійно та контрольовано. Люди живуть мирним життям. Хоча це не привід забувати, що в Україні йде повномасштабна війна, гинуть діти, мирні  люди, гинуть військові.

16:18 20.06.2022

З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ПРИВІТАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

День медичного працівника – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто своєю працею стоїть на сторожі людського здоров’я. Щорічно воно відзначається в третю неділю червня. Це гарна нагода знову подякувати нашим медикам за їх сумлінну працю. Вони лікують хвороби, рятують життя, зцілюють душі і серця, віддаючи себе до останку цій важкій, але такій благородній справі.

16:54 17.06.2022

ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ДОПОМОГИ

За сприяння Наталії Сафронової  наша громада отримали  гуманітарну допомогу від UNICEF.

16:00 16.06.2022

111 ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА УКРАЇНУ

На календарі літо, а на душі 24 лютого… Дякую нашим захисникам за кожен новий день! Кожен з вас- герой нашого часу!

14:29 14.06.2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ

Кожного року згідно рішення 58-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в Женеві (2005 р.) відзначається 14 червня Всесвітній день донора крові. Цього року цей день для України є особливим, оскільки відзначається вперше за 17 років в умовах воєнного стану, у зв’язку зі збройною агресією російської федерації і її повномасштабним вторгненням на територію України.

09:11 14.06.2022