Черговий суботник

В  листопаді місяці 2017 року на території с. Шняківка Лосинівської ОТГ було проведено черговий суботник.

15:31 05.12.2017

Повір у себе

1 грудня на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися змагання для дітей з особливими потребами «Повір у себе», присвячені Міжнародному дню інвалідів. Діти із задоволенням брали участь у змаганнях із дартсу, настільного тенісу, шашок, баскетболу. Вчитель фізичної культури В.Ф. Могильний веде цілеспрямовану роботу по реабілітації дітей-інвалідів за допомогою  фізичної культури і спорту для подальшої адаптації їх у суспільстві.

12:54 04.12.2017

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Доводимо до вашого відома, що з 04.11.2017 року буде відкритий маршрут шкільного автобуса  по підвозу учнів початкових класів, які проживають в селищі Лосинівка на відстані більше 3 км. від навчальних закладів.

11:11 03.12.2017

ДОБРІ ВЧИНКИ-ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

Говорять люди:  добрі справи не часто помічають та швидко про них забувають, але це не так,  а особливо в нашій громаді. Наші мешканці  не стоять осторонь, а активно допомагають розвиватися громаді.

11:16 30.11.2017

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь в пленарному засіданні 16 позачергової сесії 8 скликання, яка відбудеться 30 листопада об 13:00 годині у залі засідань  Лосинівської селищної ради.

17:09 28.11.2017