ЗВІТ ПРО РОБОТУ У 2021 РОЦІ ТА ПЛАНИ НА 2022 РІК

Ключовими питаннями, які розглядались та обговорювались на черговому пленарному засіданні 17 сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання, яка відбулась 17 лютого, були «Звіт селищного голови про роботу селищної ради та її виконавчих органів з грудня 2020 по грудень 2021 року», «Звіт про виконання бюджету громади за 2021 рік» та «Затвердження плану соціально-економічного розвитку громади на 2022 рік».

17:35 21.02.2022

ПРАЦЮВАЛИ НАД СТРАТЕГІЧНИМИ ТА ОПЕРАЦІЙНИМИ ЦІЛЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОСЛУГИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЦИНИ В ГРОМАДІ

Рішенням 14 сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання від 18.11.2021 року було затверджено другу пріоритетну послугу «Послуга первинної медичної допомоги», яку обрали жителі нашої громади та склад робочої групи по розробці плану щодо її удосконалення. 11 лютого робоча група зібралася на чергове засідання.

17:32 21.02.2022

УВАГА! ПЛАНОВА ПЕРЕВІРКА СИСТЕМ ОПОВІЩЕННЯ

22 лютого о 10:00 буде проводитись комплексна перевірка системи оповіщення з запуском сигнально-гучномовних пристроїв (сирен) і доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту. Звучання протягом 3 хв.

15:41 21.02.2022

ПРО ГОЛОВНЕ НА НАРАДІ КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Сьогодні на щотижневій нараді під головуванням селищного голови Анатолія Стрільця розглянуто актуальні питання життєдіяльності громади. Протягом наради керівники структурних підрозділів доповіли про  заплановані заходи на поточний тиждень, зокрема:

14:43 21.02.2022

ДЕНЬ ЄДНАННЯ В ЛОСИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

16 лютого 2022 року з нагоди Дня єднання,  оголошеного відповідно до Указу Президента України від 14.02.2022 року №53/2022 Лосинівська громада долучається до заходів  консолідації українського суспільства.  Кожен мешканець громади може долучитися до участі у заході вивісивши на будинку державний прапори та виконавши Державного Гімну України о 10 год.00 хв.

17:11 15.02.2022

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ НА «КУБОК ГОЛОВИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ з Афганістану на базі Лосинівського ЗЗСО відбувся турнір з волейболу на «КУБОК ГОЛОВИ ЛОСИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ».

14:43 14.02.2022

НА НАРАДІ- ПРО ГОЛОВНЕ

14 лютого 2022 року селищний голова Анатолій Стрілець провів щотижневу робочу нараду з працівниками  виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. Після чого селищний голова заслухав інформацію керівників структурних підрозділів.

12:17 14.02.2022