"ДОСТУПНІ ЛІКИ"

Програма реімбурсації «Доступні ліки» - це урядова програма, вона не нова і діє давно.

17:26 10.03.2021

ВІТАЄМО З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ

7 березня на  відбірковому Чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ, який проходив в м.Києві наш односелець, Анатолій Гавриш виборов перші місце.

17:19 09.03.2021

СВЯТКОВИМ КОНЦЕРТОМ ПРИВІТАЛИ ЖІНОК ЗІ СВЯТОМ ВЕСНА

8 Березня – свято втілення жіночої неповторної краси, дивовижної тендітності та ніжності. Жінка, як символ розквіту весни уособлює в собі найкращі людські цінності – віри, надії, любові. Напевно, саме тому жіноче свято відзначають навесні.

12:10 09.03.2021

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З СВЯТОМ ВЕСНИ – МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ!

Дорогі жінки! Сердечно вітаю Вас з наступаючим святом Весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

17:08 05.03.2021

ЧАРІВНИЙ ДЕНЬ - 8 БЕРЕЗНЯ

8 березня вважається днем весни, жіночої краси, ніжності та поваги до жінки, незалежно від її статусу і віку.

17:03 05.03.2021

ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ

Напередодні свята весни, жінок- виконавчого апарату Лосинівської селищної ради привітали з Міжнародним жіночим днем.

16:50 05.03.2021

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У НАРАДІ

3 березня 2021 року селищний голова Анатолій Стрілець прийняв участь у нараді з керівниками територіальних громад Ніжинського району під головуванням голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко.

11:14 05.03.2021

ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ З ПРОГРАМОЮ «DOBRE»

03 березня 2021 року відбувся візит фінансового спеціаліста програми DOBRE Галини Семенець до Лосинівської селищної ради. Спеціаліст провела зустріч з працівниками фінансового відділу, відділу бухгалтерського обліку та звітності та відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури і земельних відносин.

09:09 05.03.2021

СОЦІАЛЬНІ РОБІТНИКИ ПРИЙМАЛИ ПРИВІТАННЯ

З першим теплим подихом весни розквітають ніжні весняні квіти і разом з ними до нас приходить чудове свято – Міжнародний жіночий день. Напередодні свята весни, краси та жіночності соціальних робітників Лосинівської ТГ привітали з Міжнародним жіночим днем.

09:00 05.03.2021