Дата: від до Скинути

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО- ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

19 квітня 2021 року за дорученням селищного голови під головуванням Оксани Мелашенко- заступника селищного голови, керуючого справами(секретаря) виконавчого комітету, було проведено засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Лосинівської селищної ради.

17:39 19.04.2021

ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

19 квітня 2021 року  відбулася щотижнева робоча нарада, яку провів  селищний голова Анатолій Стрілець. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

17:38 19.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА-ПРОЄКТУ РІШЕННЯ СЕСІЇ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА ТЕРИТОРІЇ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2022 РІК»

Проєкт регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2022 рік».

14:55 19.04.2021

РАЗОМ ЗРОБИМО НАШІ СЕЛА ОШАТНИМИ ТА ЗАТИШНИМИ!

В рамках відзначення Дня довкілля, по всій Лосинівській громаді відбулися заходи по упорядкуванню та прибиранню територій, а саме: озеленення територій, прибирання парків, забезпечення чистоти і порядку, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан територій, прилеглих до адміністративних будівель, парків, скверів, дитячих, спортивних майданчиків, кладовищ.

14:00 19.04.2021

ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТРИВАЄ

З початком весни кожному господарю  хочеться навести лад та прибрати свою територію. 16 квітня працівники установ, організацій та навчальних закладів Лосинівської селищної ради  спільними зусиллями вийшли на прибирання території парку воїнам-інтернаціоналістам та шкільного стадіону.

14:20 16.04.2021

НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО ВИСАДИЛИ ДУБОВУ АЛЕЮ

50 саджанців дубів висадили в с. Перемога. Ініціатором заходу став підрозділ від військово-цивільної спілки "Бойове братерство України" в м. Чернігів та Чернігівській області. Аби висадити молоді дерева керівник підрозділу - учасник бойових дій, полковник запасу ЗСУ Сергій Бачурін приїхав разом із начальником відділу в Чернігівській області Міністерства ветеранів України, учасником бойових дій АТО (ООС) Юрієм Потійко.

14:18 16.04.2021

ЗАПРОШУЄМО НА ТОЛОКУ

В п’ятницю, 16 квітня на 09-00 год. запрошуємо всіх небайдужих жителів громади долучитися до прибирання території парку воїнам-інтернаціоналістам, скверів та стадіону. З собою мати граблі, заступ, та хороший настрій.

15:46 14.04.2021

ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Відповідно до розпорядження Лосинівського селищного голови від 14 квітня 2021 року № 55 «Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років на території Лосинівської селищної ради» повідомляємо, що строк закінчення опалювального сезону на території Лосинівської селищної ради з 15 квітня 2021 року.

12:04 14.04.2021

CТАН РОЗВИТКУ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ У ЛОСИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ СТАНОМ НА 01.04.2021 РОКУ

Дошкільна освіта. На даний час в громаді функціонують два заклади дошкільної освіти: Лосинівський ЗДО «Сонечко» - 5 груп, 68 дітей дошкільного віку; Галицький ЗДО «Барвінок» - 1 група, 20 дітей. В 4-х закладах загальної середньої освіти є дошкільні підрозділи, в яких виховується 50 дошкільнят, зокрема Шатурський НВК – 12 дітей, Сальненський НВК – 10 дітей, Світанківський заклад загальної середньої освіти - 12, Перемозький заклад загальної середньої освіти – 10 дітей, Данинська початкова школа – 6.

14:51 13.04.2021