ПРОВЕДЕНА РОБОЧА НАРАДА

Сьогодні під керівництвом Лосинівського селищного голови Анатолія Стрільця, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

15:33 15.03.2021

ТРЕНІНГ  З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ

12 березня 2021 року  консультанти з управління активами Анастасія Сербіна та Ольга Лебединська провели тренінг  «Управління активами в ОТГ» для спеціалістів Лосинівської ТГ.

15:11 15.03.2021

ВИЇЗДНА ПРИЙМАЛЬНЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Відповідно до графіка щотижневого плану  роботи на поточний тижден ,11 березня відбулась виїзна приймальня селищного голови Анатолія Стрільця до Галицького старостинського округу. Це перша приймальня новообраного селищного голови в цьому населеному пункті. І відбулась вона у форматі досить конструктивного діалогу про існуючі проблеми.

08:52 12.03.2021

РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Сьогодні, селищний голова Анатолій Стрілець, провів робочу зустріч з начальником Ніжинського МРВФДУ «Центр пробації в Чернігівській області» Олександром Сонцем.

17:33 10.03.2021