НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ: ПЕРСПЕКТИВИ ЇЇ ІСНУВАННЯ

Сьогодні, селищний голова Анатолій Стрілець, взяв участь у зустрічі з  очільниками району Григорієм Ковтуном та Анатолієм Красносільським з керівництвом та завідуючими відділеннями Ніжинської ЦРЛ та керівниками громад Ніжина,Вертіївки, Талалаївки та Крут.

17:20 16.06.2021

ГОВОРИЛИ ПРО ПЕРСПЕКТИВИ РОБОТИ ЛОСИНІВСЬКОГО МНВК ТА ЦДТЮ НА 2021-2022 Н.Р.

Сьогодні, 16 червня 2021 року на виконання рішення виконавчого комітету в залі засідань селищної ради відбулася робоча нарада за участю депутатів селищної ради, які входять до складу постійних комісій з питань планування, фінансів, бюджету, та соціально-економічного розвитку та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, законності, депутатської  діяльності та етики та керівників МНВК та ЦДТЮ.

17:17 16.06.2021

ВІДБУЛАСЯ  ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

14 червня 2021 року  селищний голова Анатолій Стрілець,  провів щотижневу робочу нараду з керівниками відділів Лосинівської селищної ради.

11:34 14.06.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

10 червня 2021 року в приміщенні Лосинівської селищної ради (зал засідань) відбулися 1-ші засідання конкурсних комісій з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директорів Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів та Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів.

14:46 11.06.2021

ПРОЗОРІСТЬ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках програми USAID DOBRE розпочало реалізацію проекту «Прозорість місцевих бюджетів». Сьогодні, 9 червня з робочим візитом до Лосинівської селищної ради завітав Олександр Мошнягул - експерт програми.

15:35 09.06.2021

ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ТА ЗАПРОПОНОВАНІ ФОНДОМ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ДЛЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ І ОРЕНДИ

Інформація для організацій, підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності. Чернігівська обласна державна адміністрація надала для використання в роботі перелік об’єктів державної власності, які знаходяться на території Чернігівської області, та запропоновані Фондом державного майна України для оренди і приватизації.

17:13 07.06.2021

ВІДБУЛАСЯ  ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Сьогодні, 07 червня  2021 року  селищний голова Анатолій Стрілець,  провів щотижневу робочу нараду. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів Лосинівської селищної ради.

15:17 07.06.2021

ВИПУСКНИЙ БАЛ

4 червня  відбувся випускний бал для учнів 4 класу Лосинівської ЗОШ I-III ступенів. Чотири роки тому, вони тільки прийшли до школи, а вже сьогодні - відсвяткували свій перший випускний. Зовсім нещодавно, ці учні починали вчитися читати і писати, рахувати і малювати, але за 4 роки початкової школи вони встигли списати вже не один зошит, прочитати багато підручників, подорослішати, знайти нових друзів.

17:05 04.06.2021

МЕХАНІЗМИ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ В ГРОМАДІ: НАВІЩО ПОТРІБНІ І ЯК ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ

Як ефективніше використовувати механізми участі в громаді та більше залучати людей до управлінських процесів — детально розбирали на тренінгу «Механізми громадської участі», що відбувся 4 червня в межах компоненту Програми DOBRE  «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Чернігівській області».

15:34 04.06.2021

ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ПО ВИЗНАЧЕННЮ ПРІОРИТЕТНИХ ПОСЛУГ

У Лосинівській ТГ завершилося проведення опитування населення про «Пріоритетні послуги». Кількість опитуваних від кожного населеного пункту визначалася шляхом співвідношення загальної кількості жителів територіальної громади та жителів кожного населеного пункту. Загалом було опитано 404 респонденти.

15:07 04.06.2021