СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В СІЧНІ-ВЕРЕСНІ 2021 РОКУ

Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 вересня 2021р. становила 966,3 тис. осіб. Упродовж січня–серпня 2021р. кількість жителів Чернігівщини зменшилася на 10442 особи. Порівняно із січнем–серпнем 2020р. обсяг природного скорочення збільшився на 2097 осіб. Упродовж січня–серпня 2021р. народилися 3587 малюків. Кількість померлих склала 13512 осіб.

09:43 11.11.2021

У ПРИМІЩЕННІ ГАЛЬЦЬКОГО СТАРОСТАТУ ПРОВЕДЕНО РЕМОНТНІ РОБОТИ

Благодійники, меценати, спонсори. Люди, які в усі часи творили добро для кожного, для всіх нас. Дуже приємно, що і в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це доброзичливо, від щирого серця.

11:29 10.11.2021

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕМОНТ ДОРОГИ

У рамках програми Президента України «Велике Будівництво» завершується капітальний ремонт  дороги місцевого значення в с. Погребець (протяжністю- 4355 метрів).

08:56 10.11.2021

ТОЛОКА ПО ВИСАДЖЕННЮ ДЕРЕВ

В рамках програми Президента України "Зелена країна"в Терешківському старостинському окрузі за підтримки фермера Віталія Осипенка відбулась толока по висадженню дубів,беріз та сосен за участю працівників Ніжинського лісгоспу,мешканців села,працівників ФГ "Терешківське-В.О.",керівників установ і організацій,учнів Сальненького НВК та учнів Світанківської школи на чолі з Храпатою Любов'ю.

10:59 09.11.2021

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю творчою працею звеличуєте рідну Україну!

10:57 09.11.2021

ЩЕ ОДИН РЕАЛІЗОВУЄТЬСЯ ПРОЕКТ

В рамках реалізації «Програми місцевого економічного розвитку Лосинівської територіальної громади», яка була затверджена рішенням 11 (позачергової) сесії 8 скликання від 26.08.2021 року, було створено комунальну установу «Агенція місцевого розвитку» з облаштуванням коворкінг-простору.

12:41 08.11.2021

ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Комунальна установа «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради інформує

12:12 08.11.2021