Дата: від до Скинути

З 1 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ДІЄ ЗАБОРОНА НА ЛОВ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ НА ЗИМУВАЛЬНИХ ЯМАХ

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області від 19.10.2020 № 121-од «Про заборону вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах в зоні діяльності управління», з 1 листопада 2020 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь - який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо - зимовий період 2020 - 2021 років.

12:02 29.10.2020

28 ЖОВТНЯ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Вигнання нацистів з українських територій стало можливим завдяки масовій участі українців у лавах як Червоної армії, так і українського визвольного руху (ОУН та УПА). Український вимір Другої світової війни – це боротьба на всіх фронтах і театрах воєнних дій: не тільки на Східному фронті, а й в лавах руху опору інших країн, арміях союзників, що воювали в Італії і Франції, на Далекому Сході та на Тихоокеанському театрі воєнних дій. Ми маємо пам’ятати усіх.

11:07 28.10.2020

ПЕРША КОТЕЛЬНЯ НА АЛЬТЕРНАТИВНОМУ ПАЛИВІ

Вчора, 21 жовтня розпочато опалювальний сезон по закладам освіти та дошкільним навчальним закладам Лосинівської ОТГ. Сьогодні, 22 жовтня розпочала роботу перша котельня на альтернативних видах палива (відходи зернового виробництва). Вартість будівництва котельні 1,6 млн. грн., на що були залучені інвестиційні кошти. Дана котельня буде опалювати Лосинівську ЗОШ І-ІІІ ст. та Лосинівський будинок культури.

08:44 23.10.2020

ГОЛОСУЙ БЕЗПЕЧНО

25 жовтня 2020 року відбудуться чергові місцеві вибори, на яких обиратимуть депутатів сільських, селищних і міських рад та сільських, селищних і міських голів.

12:27 21.10.2020

ПОДЯКА БЛАГОДІЙНИКАМ!

Сальненський НВК зустрів гостя Шматка Миколу Миколайовича депутата обласної ради, який подарував шкільні меблі: столи- трансформери, стільці. Вони були доставлені за сприяння гуманітарного фонду "Серце до серця".

11:04 21.10.2020

ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Відповідно до розпорядження секретаря селищної ради № 99 від 19 жовтня 2020 року «Про початок опалювального сезону на 2020-2021 роки по установах, організаціях та закладах освіти Лосинівської селищної ради».

12:30 19.10.2020

ПЕРЕНЕСЕННЯ РОБОЧИХ ДНІВ У 2020 РОЦІ

Відповідно до розпорядження селищного голови від 09 жовтня  2020 року № 98 «Про перенесення робочих днів у 2021 році», перенести у 2021 році  робочі дні з:

12:00 19.10.2020