ЗАСВІТИЛИСЯ ВУЛИЧНІ ЛІХТАРІ

Тривають роботи з благоустрою. В селищі Лосинівка по вул. Богословська (біля мостка) засвітилось 5 ліхтарів вуличного освітлення.

11:25 23.09.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ

З 17 по 20 вересня 2020 року на спортивних змаганнях в смт. Ворохта Івано-Франківської області Чернігівщину представляла команда Лосинівської об’єднаної територіальної громади. Як уже повідомлялось раніше, наші спортсмени вибороли перше місце на змаганнях за «Краще спортивне село 2020».

13:48 22.09.2020

В ЛОСИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ДОРІГ

Розпочато ямковий ремонт по вул. Незалежності в смт. Лосинівка до с. Данина. Закінчується ремонт ділянки дороги В.Дорога-Носівка між селищем Лосинівка та селом Садове. Також продовжується ремонт дороги між смт. Лосинівка та с. Веселе.

13:08 22.09.2020

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 45 (позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 22 вересня 2020 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

14:34 18.09.2020

ПІДПИСАННЯ  ДОГОВОРУ З ПОЛЬСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

15 вересня 2020 року Лосинівську ОТГ відвідали представники Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польща для підписання договору про надання цільової фінансової  допомоги на реалізацію проєкту "Соціальне таксі + гаряча лінія допомоги універсального призначення".

14:26 15.09.2020

НАШІ ЧЕМПІОНИ

Вітаємо Футбольний клуб «Лосинівка»! В минулу суботу 12 вересня 2020 року закінчився чемпіонат з футболу.

10:30 15.09.2020

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Шановні працівники нафтових та газових підприємств України! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки. Сердечно вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у нафтогазовій галузі нашої Держави! Бажаю міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі! З повагою, селищний голова Володимир Андрієць

07:22 13.09.2020