Дата: від до Скинути

МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДАВ РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОЛОЖЕНЬ ТА ПРАВИЛ ДІЇ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ В КРАЇНІ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов дав детальні пояснення щодо правил дії адаптивного карантину в країні. Він зазначив, що Центральна комісія з ТЕБ та НС поділила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 на “зелену”, “жовту”, помаранчеву” та червону “зони”.

08:23 05.08.2020

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ГУРТОЖИТОК ТУРБОТА» В СМТ. ЛОСИНІВКА

Дуже приємно, що Лосинівська ОТГ стала першою громадою, де відкрився соціальний закладу «Гуртожиток Турбота». Такий заклад один на весь Ніжинський район, область, а можливо і Україну. Дана установа дозволить одночасно забезпечити постійне або тимчасове перебування громадян похилого віку та осіб, які потрапили у складні життєві обставини.

15:25 31.07.2020

ВРУЧИЛИ АТЕСТАТИ ВИПУСКНИКАМ

Навчальний рік завершено, Останній дзвоник – відмінено. Вперше проведення випускних вечорів заборонено у зв’язку з пандемією коронавірусу. Позаду у випускників одинадцять років навчання: перші уроки, конкурси та іспити. І нове для них дистанційне навчання під час карантину.

14:52 31.07.2020

ГОТУЮЧИСЬ ДО ЗИМИ

28 липня 2020 року селищний голова Володимир Андрієць та начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури,  містобудування та земельних відносин взяли участь у засіданні оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2020-2021 років Ніжинського району.

16:27 30.07.2020

30 ЛИПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Світова спільнота відзначає 30 липня Всесвітній день протидії торгівлі людьми. За оцінкою Міжнародної організації праці, жертвами примусової праці є 21 млн людей, серед яких найбільше жінок і дітей.

14:00 30.07.2020

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ІНСТИТУЦІЙ ВЕТЕРАНІВ-УЧАСНИКІВ

Запрошуємо усі зацікавлені громадські інституції ветеранів АТО/ООС Чернігівської області долучитися до роботи Координаційної ради ветеранів. Засідання робочої групи ветеранів АТО/ООС щодо створення Координаційної ради ветеранів АТО/ООС при Чернігівській обласній державній адміністрації раніше відбулося в облдержадміністрації.

09:34 29.07.2020