УВАГА!

Шановні мешканці громади! У зв’язку з захворюванням жителів смт.Лосинівка на гостру респіраторну хворобу, спричиненою коронавірусом СOVID-19 та з метою запобігання поширення даної хвороби на території Лосинівської ОТГ, повідомляємо про тимчасове призупинення особистих прийомів громадян по Лосинівській селищній раді, які переведено у телефонний режим з 27.08.2020 року.

15:56 27.08.2020

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Шановні мешканці громади! У зв’язку з надзвичайною ситуацією в селищі Лосинівка, щодо підтвердження лабораторних випадків на коронавірусну хворобу (COVID-19) звертаюся до кожного мешканця з проханням чітко дотримуватись карантинних заходів.

15:53 27.08.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ DOBRE

До Вашої уваги публікуємо результати опитування, яке проводилося серед мешканців Лосинівської ОТГ. Дякуємо всім, хто доєднався та вніс свою пропозицію щодо покращення життя в нашій громаді.

17:32 26.08.2020

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

Завершився чемпіонат області з важкої атлетики серед спортсменів до 15,17 та  23 років, в яких взяли участь  Лосинівські штангісти вікової групи до 15 і до 23 років.

11:38 25.08.2020

ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVІD-19 У НІЖИНСЬКОМУ РАЙОНІ

За інформацією Ніжинського міськрайонного відділу Чернігівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України в період з 14.08.2020  по 23.08.2020  на COVID-19 захворіло 17 осіб,  з яких 1 дитина до 17 років. На стаціонарному лікуванні знаходиться 10 осіб та на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів – 7 осіб. Рівень захворюваності в 6 раз вище, ніж за минулий тиждень.

11:00 25.08.2020

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА 29-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Днями Україна відзначала два великі національні свята - День Державного Прапора та День Незалежності України. Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України відбулися біля адмінбудівлі Лосинівської селищної ради.

10:54 25.08.2020

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ  ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дорогі земляки! У ці серпневі дні минає 29 роки, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою. Нелегким був шлях до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь.

14:58 21.08.2020