ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ!

З метою належної організації проведення передвиборчої агітації об’єктами виборчого процесу та відповідно рішення виконавчого комітету Лосинівської селищної ради № 149 від 08.09.2020р., виконкомом селищної ради визначені та відведені відповідні місця для розташування матеріалів передвиборної агітації по Лосинівській ОТГ.

11:25 15.10.2020

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Сьогоднішній день об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.

15:30 13.10.2020

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 46 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 20 жовтня  2020 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

15:19 09.10.2020

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ З ДНЕМ ЮРИСТА

Шановні працівники юридичної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України.

10:50 08.10.2020

ЩИРА ПОДЯКА СПОНСОРАМ

Завдяки підтримці керівників ТОВ « Агронадія»  Станіслава Ременюка та Михайла Василенка  була надана матеріальна допомога для ремонту автомобіля швидкої допомоги - УАЗ, який обслуговує 25 населених пунктів.

11:34 07.10.2020

РЕМОНТ ОГОРОЖІ ШКОЛИ

В Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст. триває ремонт огорожі школи. Під час ремонтних робіт, за кошти місцевого бюджету було пофарбовано огорожу та замінено нижню частину.

11:02 07.10.2020

РОЗПОЧАТО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ

Завдяки фінансовій підтримці  ПП «Агропрогрес» в селищі Лосинівка по вул.Шевченка розпочато ямковий ремонт дорожнього покриття.

10:25 07.10.2020