Дата: від до Скинути

АДРЕСИ ТА НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ "ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ" ВІДДІЛІВ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН (СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ) ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Адреси та номери телефонів  “гарячих ліній” відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) Головного управління Пенсійного фонду України

11:17 16.11.2020

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА  УКРАЇНИ

Щорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України. Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками від зорі до зорі, без вихідних і відпусток трудяться на нашій землі.

14:15 13.11.2020

КІЛЬКІСТЬ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС ПО ЛОСИНІВСЬКІЙ ОТГ

За інформацією КНП «Ніжинський центр первинної медико-санітарної допомоги», що надійшла з Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12.00 год. 13.11.2020 року, по Лосинівській ОТГ зафіксовано 124 випадки Covid-19.

12:41 13.11.2020

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ МІЖ СЕЛАМИ ЛЕОНІДІВКА ТА ГАЛИЦЯ

На завершальній стадії – капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О251205 Лосинівка – Галиця – Мала Дівиця – /Р-67/ з під'їздом до с. Червоний Пахар в Ніжинському районі. Ремонтується ділянка дороги між селами Леонідівка та Галиця протяжністю 5 кілометрів.

15:50 12.11.2020