ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА

Шановні енергетики! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом! Ви несете світло і тепло людям, від вас залежить робота цілих підприємств, установ, життя сіл та селищ і цілої країни.

09:34 22.12.2020

ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

21 грудня 2020 року селищний голова Анатолій Стрілець, провів нараду. На нараді були присутні начальники відділів та працівники апарату Лосинівської селищної ради.

15:43 21.12.2020

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Шановні жителі громади! День святого Миколая, який відзначають 19 грудня — одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не тільки для дітей, але й дорослих, які в цей день також починають вірити у всілякі дива. Це свято любові та душевної теплоти, щедрості та доброти.

17:49 18.12.2020

ЗАВЕРШИЛИСЯ ПЕРШІ ЕТАПИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ

В освітніх закладах Лосинівської селищної ради завершилися перші етапи конкурсів: новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Український сувенір».

17:32 18.12.2020

ВСТАНОВИЛИ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ

На центральній площі в селищі Лосинівка встановлено ялинку – головний символ різдвяно-новорічних свят.

17:30 18.12.2020

ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ

З першим снігом і морозами приходять зимові свята. Одне з них – день Святого Миколая, свято захисника, наставника і покровителя. З нагоди свята директор Центру надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради - Лариса Костюченко за дорученням селищного голови відвідала осіб з інвалідністю та малозабезпечені сім’ї, які потребують допомоги.

17:04 18.12.2020

ЦЕ ВАЖЛИВО!!!

Щоб уберегтися від травм під час пересування взимку, необхідно дотримуватися певних тправил:

13:53 15.12.2020

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ МАТЕМАТИЧНОМУ КОНКУРСІ «КЕНГУРУ»

21 березня 2020 року два заклади освіти Лосинівської селищної ради (Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів (вчитель Олена Валенчук)  та Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступеня(вчитель Майя Прокопенко) взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру".

10:33 15.12.2020