ПЕРЕДСВЯТКОВІ МОМЕНТИ РАДОСТІ

Остання сторінка в календарі 2020 року… У буденних клопотах знаходиться хвилинка для дуже важливих справ, які несуть з собою тепло, турботу, увагу і часточку щастя для діток.

12:58 31.12.2020

ПЕРШІ ДНІ РОБОТИ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ АНАТОЛІЯ СТРІЛЬЦЯ

3 грудня 2020 року відбулася перша сесія Лосинівської селищної ради, на якій Анатолія Олексійовича Стрільця обрано на посаду Лосинівського селищного голови. Робота селищного голови різностороння та багатогранна. Багато різних якостей потрібно людині, аби бути хорошим керівником. Одна з найважливіших – бачити та вирішувати проблеми кожного мешканця громади, вміти знаходити компроміс. Тому, з перших днів роботи Анатолій Стрілець розпочав робочі поїздки по всіх населеним пунктам громади, аби більш детально вивчити всі актуальні питання та проблеми мешканців сіл.

15:24 30.12.2020

ПРОЙШОВ МОЛОДІЖНИЙ ДІАЛОГ

Сьогодні, 28 грудня 2020 року селищний голова Анатолій Стрілець, взяв участь у Молодіжному діалозі «Рівні можливості незалежно від місця знаходження».

19:59 28.12.2020

РАДІСТЬ МАЛЕЧІ

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. Цими днями, для найменших жителів нашої громади було реставровано качелю на який тепер дітвора може розважатися.

19:58 28.12.2020

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 3 (позачергової)  сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 29 грудня 2020 року о 14:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

11:19 25.12.2020

ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ ПІД ЧАС ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

Зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. Але їх слід провести цікаво й корисно. Дорогі учні, нагадую Вам про необхідність дотримання правил техніки безпеки та поведінки! Закликаю завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

17:12 24.12.2020

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ НА ПЕРІОД ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

Шановні батьки! Розпочинаються зимові канікули. Це пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, а головне безпечними необхідно пам’ятати про безпечну поведінку.

17:08 24.12.2020

ВІДБУЛАСЯ ПЛАНОВА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

23 грудня 2020 року відбулася робоча нарада керівників закладів освіти громади. Обговорили актуальні питання щодо закінчення І семестру 2020 /2021 навчального року та плани на новий календарний рік. На нараду були запрошені: Голова селищної ради Анатолій Стрілець, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами (секретар) виконкому Оксана Мелашенко, начальник Служби у справах дітей Лариса Темчурова.

17:06 24.12.2020

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 23 грудня 2020 року , відбулося засідання виконавчого комітету Лосинівської селищної ради. Всього члени виконавчого комітету розглянули 37 питань порядку денного.

17:52 23.12.2020