ПОДАРОВАНІ КНИГИ

Сьогодні, 11 вересня 2020 року Бондаренко Віктор Григорович, колишній директор ТОВ «Лосинівський маслосирзавод» подарував власну колекцію книг (близько 350 примірників) Соціальному закладу «Гуртожиток Турбота» Лосинівської селищної ради. Тепер мешканці гуртожитку зможуть урізноманітнити своє дозвілля - прочитати цікаву, захоплюючу книгу.

14:59 11.09.2020

ЛОСИНІВСЬКА ОТГ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ВІДБОРУ НА СПІВФІНАНСУВАННЯ

Лосинівська ОТГ стала переможцем відбору на співфінансування у рамках "Фонду малих проєтів Україна - 2020". На реалізацію проєкту "Соціальне таксі + гаряча лінія допомоги універсального призначення" загальною вартістю 508 800 грн. Лосинівська ОТГ отримає співфінансування від Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні у розмірі 447 600 грн.

10:22 10.09.2020

В ЛОСИНІВСЬКУ ОТГ ПРИДБАНО МІКРОАВТОБУС

Для покращення транспортного сполучення між населеними пунктами громади, за кошти Лосинівської селищної ради придбано мікроавтобус марки Mercedes-Benz вартістю 195 000 грн.

14:53 09.09.2020

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Інструкція щодо дій у випадку знаходження несанкціонованих звалищ із значною кількістю використаних засобів індивідуального захисту та предметів уходу за хворими інфекційної хвороби COVID-19, інших медичних відходів.

11:22 02.09.2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОТЕНЦІЙНИЙ ОБ’ЄКТ ОРЕНДИ

Лосинівська селищна рада повідомляє про наміри передати в оренду об’єкт комунальної власності, який включено до Переліку об’єктів першого типу, що надаються в оренду через аукціон, а саме:

11:04 01.09.2020

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дорогі школярі, студенти,шановні вчителі, батьки! Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком навчального року! Цьогорічний Першовересень дещо особливий, але від того не перестає бути хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником.Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

10:38 01.09.2020

НАВЧАННЯ БЕЗ МАСОК ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ, ГНУЧКИЙ РОЗКЛАД, БЕЗПЕЧНІ УМОВИ У ШКОЛАХ

Вхід до закладу освіти і пересування по ньому будуть можливі лише у масці або респіраторі, однак учні 1-4 класів зможуть знаходитись у школі без них. Водночас у регіонах із “помаранчевим” рівнем епідемічної небезпеки педагогам під час занять рекомендовано використовувати захисні щитки. Відповідні вимоги до протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину оприлюднено на сайті МОЗ.

09:25 31.08.2020