VODAFONE- УЖЕ В ЛОСИНІВЦІ

Vodafone продовжує інтенсивне будівництво і впровадження нових технологій на мережі під час карантину. Днями в селищі Лосинівка з'явилося покриття мобільного оператора  Vodafone (МТС).

11:40 24.07.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»

До Дня Незалежності України благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?».

14:51 23.07.2020

ПОДОРОЖУЮЧИ ВИВЧАЄМО

21 липня в с.Шняківка бібліотекар Людмила Резвін провела дітям села природничу  екскурсію «Несіть добро у світ природи», під час якої вони дізналися про лікувальні властивості дерев свого краю, ознайомила з народними легендами, прикметами, прислів’ями, загадками та з правилами сушіння і зберігання лікарських рослин.

13:51 22.07.2020

У САЛЬНЕНСЬКИЙ БІБЛІОТЕЦІ  З’ЯВИЛАСЯ КНИГА ЗЕМЛЯКА, ВІТАЛІЯ ПРИГОРОВСЬКОГО

Хто з нас не любить книжок? Дійсно, важко уявити таку людину. У народі кажуть: "Хто багато читає, той багато знає". Кожен — інтелігент, бізнесмен, робітник — має хоча б невеличку особисту бібліотеку.  Книга в Україні завжди користувалася великою пошаною. " Книга — це ріка, що наповнює світ, це джерело мудрості" — писав давньоукраїнський літописець.

16:01 14.07.2020