ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ: ДОЗВОЛЕНО РОБОТУ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

На Чернігівщині від 22.05.2020 року дозволені регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Таке рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

11:02 25.05.2020

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ДРУГИЙ З П’ЯТИ ЕТАПІВ ВИХОДУ ІЗ КАРАНТИНУ

З 22 травня в Україні стартував другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу.

09:42 25.05.2020

ВСТАНОВЛЕНО ЗАХИСНІ ЕКРАНИ

На Лосинівському ринку дотримуються санітарних вимог. Сьогодні працівниками КП «Промінь» були встановлені захисні екрани між продавцями та покупцями.

18:14 22.05.2020

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩЕ ФОТО У ВИШИВАНЦІ

21 травня  відзначається День вишиванки. Цього року Лосинівська селищна рада  оголосила конкурс на краще фото у вищиванці. Адже, вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до України.

16:39 22.05.2020

ПОДАРУНКИ  ВІД ТОВАРИСТВА «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» ДЛЯ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ

Щастя, помножене на вісім. Чотири сина та чотири доньки виховує подружжя Рябущиць з смт.Лосинівка, Ніжинського району. Олександр Іванович працює водієм Ніжинської дільниці служби транспорту і логістики АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» , Валентина Олександрівна - домогосподарка. Подружжя любить свою сім’ю і вважає, що діти — це плід любові та велике щастя.

13:17 22.05.2020

УРЯД УХВАЛИВ РІШЕННЯ ПРО ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ З 22 ТРАВНЯ

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня цього року. Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зокрема зазначив, що в Україні вже почалося зниження динаміки захворюваності.

09:56 21.05.2020

ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ ДОЗВОЛЯЄ НАБЛИЖАТИ НАСТУПНІ ЕТАПИ ВИХОДУ З КАРАНТИНУ – ПРЕЗИДЕНТ

Український уряд близько місяця тому оприлюднив план виходу з карантину, який містить п’ять етапів, але позитивна динаміка захворюваності в Україні дозволяє послаблювати обмежувальні заходи вже сьогодні, заявив Президент Володимир Зеленський на прес-конференції в Києві.

15:50 20.05.2020

ОПОРНА ШКОЛА ОНОВЛЮЄТЬСЯ!

В Лосинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 01 вересня 2020 р. за парти сядуть 333 здобувачі освіти 1-11-х класів. На період карантину дирекція школи склала гнучкий графік роботи для педагогів для технічних працівників закладу.

15:38 20.05.2020