ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 40 (позачергової)  сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 26 травня  2020 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

15:23 19.05.2020

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-НАВЧАННІ

19 травня 2020 року начальник Служби у справах дітей Віта Макобрей та фахівець із соціальної роботи по наданню послуг Лариса Темчурова взяли участь в онлайн-навчанні з теми: «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».

14:41 19.05.2020

ВСТАНОВЛЕНО ШЛАГБАУМ

На території Лосинівського будинку культури встановлено шлагбаум. Така металева огорожа перешкоджає руху машин, на дитячий майданчик та створює безпеку дітям.

11:02 19.05.2020

ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

Сьогодні українці відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Слово "Європа" для кожного українця вже стало знаковим і означає значно більше, ніж частина світу, в якій ми живемо. З географічним розташуванням нам пощастило: ми народилися в самій душі Європи – в її географічному центрі.

20:08 16.05.2020

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ  ДНЕМ СІМ’Ї

Шановні мешканці! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї! Саме родина - це опора та надія  для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

10:44 15.05.2020

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ  ДНЯ МАТЕРІ

Традиційно в останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.

15:10 08.05.2020