ЩИРА ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти спонсорів, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що вони все таки є.

14:51 06.04.2020

БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ ВІД ПОЖЕЖ

Однією з нагальних весняних проблем є спалювання сухої минулорічної рослинності. Адже нерідко під час цього виникають пожежі, які руйнують екосистеми. Цьогоріч ситуація ускладнюється через суху погоду і недостатню кількість опадів.

14:54 01.04.2020

В ОБЛАСТІ ПРАЦЮЮТЬ «ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ»

Шановні жителі області! Якщо ви потребуєте психологічної або консультативної допомоги під час карантину, запровадженого у зв’язку з поширенням коронавірусу, скористайтеся «телефонами довіри», що діють на Чернігівщині.

12:40 01.04.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НІЖИНЩИНИ

Колектив КНП «Ніжинська ЦРЛ» просить Вас надати посильну благодійну грошову допомогу лікарні для придбання засобів індивідуального захисту медичних працівників від зараження новим коронавірусом. Виділених бюджетних коштів вкрай недостатньо для вирішення цієї проблеми, а її потрібно негайно вирішити. Будуть здорові медичні працівники – буде кому надати Вам необхідну допомогу.

12:32 01.04.2020

В ОБЛАСТІ ВИЗНАЧЕНІ ЛІКАРНІ ДЛЯ ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ ОСІБ З ДІАГНОЗОМ COVID-19

У Чернігівській області визначено перелік закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відповідний наказ підписано по Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації.

12:31 01.04.2020

ВИСАДЖЕНО МОЛОДІ ДЕРЕВА

Працівники КП «Промінь» Лосинівської селищної ради продовжують працювати над озелененням селища.

10:08 28.03.2020